Верифікований профіль
7
Років досвіду
5
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
9
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
вчора
Люблю сферу недвижимости.
Работа как хобби!

Продаж будинків (2)

  • 25 000 $
    385 $/м²

    Перемоги, 14

    65 / 45 / 8 м²
    1 поверх
    18 сот
    4 кімнати
    вчора
    Продам будинок у центрі Піщанки. Асфальтована дорога. Є всі комунікації: газ, світло, централізоване водопостачання. Цегляний будинок. Стан під ремонт. Газовий котел, пічне опалення. Ділянка 18 соток, у кінці городу річка. Є лазня, літня кухня. Деталі за телефоном.
    Рієлтор
  • 76 000 $
    792 $/м²

    Жоржинський пров., 9

    96 / 64 / 6.5 м²
    1 поверх
    3 сот
    4 кімнати
    сьогодні
    Продається розкішний будинок у чудовій локації — низ вул. Робочої, район провулків Жоржинського та Леваневського. Будинок будувався для себе з використанням якісних матеріалів. Продуманий проєкт, зручне планування та велика прибудинкова територія роблять цю пропозицію ідеальною як для життя, так і для бізнесу. Площа будинку — 95,8 м² Житлова площа — 75,4 м² Кухня — 6,5 м² Ділянка — 3,5 сотки (кадастровий номер є) Опалення — двоконтурний котел Дах — металопрофіль Планування — всі кімнати роздільні Стан — свіжий якісний євроремонт, можна заїжджати і жити Двір та ділянка: — Просторий, доглянутий двір — Є місце для встановлення альтанки або зони відпочинку — Паркування на 4 автомобілі — Гараж...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.